Forum Gildii WRS

Forum Gildii WRS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-07-17 21:14:40

Rahtid

Moderator

8893083
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 24
Urodziny:: 06.10

Rahtid

Imię me Patryk jeśli to istotne, mieszkam w Wieluniu. Województwo Łódzkie, 60km od Częstochowy.

Interesuje się, bawię się hmm.. Wękdarstwo, akwarystyka, trochę komputery, broń biała, literatura oraz filmy i gry (wszelakie - od karcianek po komputery) fantasy.

Spotkać mnie można pod nickami: Rahtid, Askhael, Zamaroth, Nergal, Zharlun. Używam ich w widocznej kolejnosci, a co do klas to gram wszystkim, nie mam żadnej przypisanej.

Jeśli by przyczepić się do muzyki, preferuje Rock i Reggae, ale słuchać moge wszystkiego co zdrowe, i co zniesie mój narząd słuchu.

Pisze poezje, przynajmniej inni tak to nazywają, ja się przyłączam z braku innych słów.

To by było na tyle ...

Ostatnio edytowany przez Rahtid (2008-07-21 11:41:08)


Gdy wiersze wracają ... Wiatr słodzi poranek ... Życie tylko jedno dla wszystkich takie ... To wszystko nienazwane ... [Rahtid, Tishanar, Askhael, Nergal, Zamaroth, Zharlun]

http://www.wowsignature.com/upload/sign-rahtid.png

Offline

 

#2 2008-08-12 18:22:52

PioX

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 4

Re: Rahtid

Mam dla Ciebie smutna wiadomosc: pamietam jak pisales mi, ze chcesz stworzyc wiersz o tytule "nigdziebądź" lecz taki tytuł juz istnieje i jego autor to Neil Gaiman. Znalazlem to w takim czasopismie FENIKS z lat 1993-2001 ktore dzis przegladalem.

P.S. Jak to napiszesz ten wiersz to mi podeslij na gg bo obiecales. (3780785)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl