Forum Gildii WRS

Forum Gildii WRS


#1 2008-09-24 08:45:23

Rahtid

Moderator

8893083
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 24
Urodziny:: 06.10

I dostał z płetwy w twarz...

Wędkarstwo to fajna sprawa, również w WoW-ie. W związku z tym zapraszam wszystkich do zabawy z wędką.

Event Wędkarski będzie organizowany co miesiąc w różnych miejscach. Wymagany fishing i cooking.
Oto co się będzie liczyc i jak:

- Waga ryb, za każdy funt 1 punkt, liczą się punkty za wagę łączną oraz za największą rybę.
- Perły: Small Lustrous Pearl - 1 punkt ; Iridescent Pearl - 2 punkty ; Black Pearl - 3 punkty ; Golden Pearl - 4 punkty
- Smaczki typu słoik, chaczyk, goblińskie paliwo rakietowe - 5 punktów
- Z każdą przygotowaną rybę przyznaję 3 punkty

Czas trwania Eventu to 15 minut i wliczamy w to gotowanie. Trzeba za tem rozsądnie dysponowac czasem.

Od pierwszego Eventu października zaczynam przyznawac 10 pkt za zwycięstwo + różnica punktów pomiędzy 1 a 2 miejscem (1 miejsce 1000 pkt, 2 miejsce 900 = 1000-900=100 pkt do rankingu dla zwycięzcy.)
Prowadzic będę tabelę roczną i co rok wyłaniac będziemy zwycięzcę, ale ten punkcik to już moje fantazje że serw tyle wytrzyma a my na nim

To chyba by było na tyle, jeśli jeszcze coś mi wpadnie to dopisze.

Najblizszy Event zapowiadam na 26 października.

Ostatnio edytowany przez Rahtid (2008-10-19 19:39:35)


Gdy wiersze wracają ... Wiatr słodzi poranek ... Życie tylko jedno dla wszystkich takie ... To wszystko nienazwane ... [Rahtid, Tishanar, Askhael, Nergal, Zamaroth, Zharlun]

http://www.wowsignature.com/upload/sign-rahtid.png

Offline

 

#2 2008-09-24 12:30:17

Ae

Szyderca i Głupawiec

Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 31
Urodziny:: 05 październik.

Re: I dostał z płetwy w twarz...

cholerka to musze wyexpić cooking, bo tylko rybki łowić potrafie... Bardzo dobrze, ze event rybacki zaistnieje w końcu. przynajmniej jakas zabawa będzie. Rahciu, świetnie pomyslana punktacja. Mam nadzieje, ze wziąłes pod uwage  współczynniki dropienia danych itemków za 5ptk. ja już <zacieram łapki>


DispersedDream:
Aeszma - Troll - Holy Priest - JC/Tailor(to do wymiany)
Nashgar:
Ae - Krówka - Szaman - Mining/BS

'a może ja jestem opowieść zmęczonych ust...?'

Offline

 

#3 2008-09-25 08:51:01

Dhurkhan

Moderator

3711006
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 27
Urodziny:: 19.06.1985

Re: I dostał z płetwy w twarz...

No ostatni event był świetny i bardzo się cieszę, że będzie kontynuacja Muszę się zabrać za podciągnięcie fishingu no i zabrać się za cooking ;]


http://www.wowsignature.com/upload/sign-spon.png
Dhurkhann - Orc - Warrior Fury - Mining & Blacksmithing
Dhurkhan - Tauren - Shaman Ench - Herbalism & Alchemy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl